Elektro-hydraulický sklopný príves DEBON PW3

Prívesný vozík od Francúzkej značky DEBON – CHAVEL LIBERTE. Ide o 3-stranný elektrohydraulický sklápač brzdený s celkovou hmotnosťou 3,5 t. Príves je vybavený hlinikovými bočnicami, ktoré sa dajú spolu so stĺpikmi demontovať a tak vytvoriť plato. Pre lepšiu odolnosť je podlaha potiahnutá ochranným plechom.

V prípade potreby je vozík vybavený lyžinami-najazdmi pre nakladanie automobilov , bagrov a inej techniky. V prípade ak potrebujete odviesť objemnejší materiál ako je napr. štiepané drevo, konáre  a iné, vozík môže byť vybavený sieťovou nadstavbou, ktorá umožní previesť aj 5 prms dreva. Prívesný vozík je vhodný na prepravu sypkých materiálov (štrku, piesku, kameniva, suchého betónu, hliny, sute – búraného materiálu …), štiepaného dreva, metrovice, konárov, bio-odpadu a iné. Príves vďaka vysokej nosnosti je tiež vhodný na prepravu rôznych strojov (napr. bagrov), ťažkých predmetov a iných zariadení.

V prípade ak Vám chýba vozidlo, aby ste si dopravu zabezpečili sami, vieme sa postarať aj o dopravu našími vozidlami. Viac informácií nájdete tu.

 

CENNÍK

Typ

1 transport v okruhu 50 km

1-2 dni

3 a viac dní

Cena

 

25€

 

50€/deň

40€/deň

Pri dlhodobejšom prenájme dohoda možná. Pre podmienky prenájmu kliknite tu. Pri požičaní vozíku požadujeme vratnú kauciu vo výške 300€

Technické informácie

Rozmer ložnej plochy: 3240×1800 mm

Celkový rozmer: 4700 x 1930 mm

Celková hmotnosť: 3500 kg

Prevádzková hmotnosť: 800 kg a viac (podľa výbavy)

Úžitková hmotnosť: 2700 kg

Vyklápanie: 3-stranné

Hydraulické čerpadlo: elektrické

Výbava: sieťové bočnice, lyžiny-nájazdy

Inštruktážne video

Ak máte záujem o rezerváciu, napíšte nám