Prečo DesireCars?

„Desire“ je anglické slovo a znamená „túžba“. Všetko čo v živote chceme robiť, dosiahnuť, robíme na základe túžby po niečom. Značka DesireCars vznikla za účelom naplnenia túžby našich klientov po novom a spoľahlivom aute. Či sa nám ju darí plniť, si môžete pozrieť v našich referenciách.

Neskôr nás táto uponáhľaná doba a naháňanie sa za „všetkým“ doviedla k túžbe po slobode, cestovaní, čase strávenom s rodinou, priateľmi, po oddychu. S cieľom splniť tieto túžby nielen sebe, ale aj ostatným vzniklo DesireCars Rental. Požičovňa, kde nájdete všetko, čo Vám k tomu môže pomôcť. Môžete si u nás požičať expedičné autostany, ktoré Vám zabezpečia slobodu pohybu a nespočetne veľa zážitkov s priateľmi a rodinou. K takémuto cestovaniu samozrejme patrí kvalitné kempingové vybavenie, ako je kuchynka, varič, kompresorová a 
absorbčná autochadnička, lehátka, stoličky, kempingová sprcha, odhlučnená 
invertorová elektrocentrála a iné. Na túry sa Vám môže zísť turistický nosič pre deti. Aby ste si to všetko nemuseli kupovať, môžete si to u nás požičať a vydať sa na vašu expedíciu so všetkým ako sa patrí. Ak by sa to do vašeho auta nezmestilo, alebo si chcete na svoje dobrodružstvo zobrať bicykle či psa, v našej požičovni nájdete aj nosič na bicykle, auto-box na batožinu, ale aj box na ťažné zariadenie pre psov.

Aby sme Vám okrem slobodného cestovania splnili aj túžbu po zaslúženom oddychu a relaxe, vybavili sme našu požičovňu mobilným wellness. Je to mobilná hydromasážna kaďa a mobilná sauna, ktorú si môžete prenajať a užívať pod holým nebom nie len u Vás doma, na chate, súkromnej párty ale aj na firemných večierkoch a iných príležitostiach. 
Pre uľahčenie práce u Vás doma nájdete v ponuke DesireCars Rental aj špeciálne prívesné vozíky, ako je 3-stranný sklápač s celkovou hmotnosťou do 3,5t. Ak nemáte auto, ktoré by to potiahlo, vieme Vám ponúknuť dopravu naším autom. Doprava veľkých aj malých predmetov, sypkých materiálov (piesok, štrk, hlina, stavebný odpad…). Vďaka nadstavbe vieme priviesť aj sypané drevo drevo, konáre a iné.

Požičiavame kvalitný sortiment od renomovaných značiek a výrobcov ako sú autostany iKamperprívesy DEBON, autopríslušenstvo YAKIMA, THULE, TOWCAR, autochladničky DOMETIC, elektrocentrály HERON, campingové vybavenie OUTWELL, detské nosiče OSPREY ….