Mobilná kúpacia kaďa s hydromasážou

Dokonalý oddych a relax u vás doma vám zabezpečí naša kúpacia kaďa od známeho výrobcu SAIBOT. Je vyrobená z vysoko kvalitného a odolného kompozitného materiálu. Vonkajší plášť je obložený výnimočným kanadským červeným cédrom.

O ohrev vody sa stará zabudovaná výkonná pec na tuhé palivo, čo zabezpečuje použitie kade kdekoľvek, či už je to pri rodinnom dome, na chate alebo aj vo voľnej prírode. Piecka je schopná zohriať vodu za cca 3,5 hod. (z 10°C na 40°C). Aby voda ostala teplá čo najdlhšie a aby jej prevádzka bola čo najekonomickejšia, je naša kaďa vybavená termokrytom. 

Váš pobyt v kadi umocní a spríjemní zabudovaná hydromasáž a svetelná terapia (LED osvetlenie v rôznych farbách).

Aby bolo využívanie mobilnej kade čo najkomfortnejšie, je umiestnená na pevnom a priestrannom vozíku, ktorého súčasťou je malá terasa a veľké schody zabezpečujúce dokonalý relax a pohodlný prístup do kade.

Vďaka vybaveniu vozíka podpernými nohami, nie je problém kaďu umiestniť aj na nerovný a svahovitý terén a zabezpečiť tak vodorovnú polohu.

Doprava

Kaďu vám bez problémov dopravíme na vopred dohodnuté miesto a pripravíme ju na užívanie. Vieme sa popasovať aj s nespevnenými cestami a ťažšie dostupnými miestami (odľahlé chaty, pozemky …). V okruhu 15 km od miesta vyzdvihnutia ktorými sú Gregorovce (okr. Prešov) alebo Sveržov (okr. Bardejov) je doprava zdarma. Po presiahnutí tejto vzdialenosti bude účtované 0,50 €/km. Cenu dopravy si viete vypočítať – (vzdialenosť od nás k vám v km x 4) – (15km x 4))x 0,50€. Po dohode a zaškolení si môžete kaďu dopraviť aj sami (keďže ide o brzdený príves, je potrebné mať rozšírený vodičský preukaz). Hmotnosť prívesu s nákladom (cca do 1200kg). Pre zabezpečenie čistoty kade pri transporte je vozík vybavený ochrannou plachtou.

Prevádzka

Na ohrev teplej vody je potrebné suché drevo. Ak nemáte k dispozícii vlastné, vieme vám zabezpečiť potrebné množstvo a pribaliť na vozík. (cena dohodou). Na spustenie kade je potrebný prístup čistej vody (vodovod, studňa, čistý vodný tok alebo vodná nádrž – čerpanie pomocou čerpadla) V prípade že chcete využiť hydromasáž a svetelnú terapiu, pre ich spustenie je potrebný prístup el. energie (230V). Na odľahlých priestranstvách kde nieje prístup el. energie, môžete využiť elektrocentrálu, ktorú si od nás môžete zapožičať. Nájdete ju v našej ponuke.

CENNÍK

Počet nocí

Víkend (piatok – nedeľa)

Pracovný týždeň (pondelok – štvrtok)

Celý týždeň

Mesiac

Cena 

195 €

175 €

345 €

1 150 

Viac ako 30 nocí po dohode. Pre podmienky prenájmu kliknite tu. Pri požičaní kúpacej kade požadujeme vratnú kauciu vo výške 200€

Sviatky (Vianoce, Silvester, Veľká Noc) – príplatky podľa dohody(x1,5)

Technické informácie

  • kaďa umiestnená na brzdenom prívese
  • rozmer ložnej plochy 4m x 2,2m
  • výška pri transporte (bez komína) 1,9m
  • stabilizácia a nivelizácia pomocou 4 odnímateľných podperných nôh
  • hmotnosť zostavy ( do 1200 kg)
  • rozmer kade 2,0m x 2,0m
  • kapacita 4 – 7 osôb
  • ohrev vody – pec na tuhé palivo
  • hydromasáž – 8 trysiek poháňaných 1500w čerpadlom
  • LED RGB osvetlenie

Ak máte záujem o rezerváciu, napíšte nám