Mobilná sauna s ochladzovacou kaďou

Užite si saunovanie u vás doma. Dokonalý zážitok z kvality vám zaručí sauna vyrobená z kanadského červeného cédru od slovenského výrobcu SAIBOT. Ide o prémiové drevo, ktoré ma svoju typickú a veľmi príjemnú vôňu, vďaka ktorej je zážitok zo saunovania bezkonkurenčný.

Ohrev sauny je zabezpečený výkonnou pecou na tuhé palivo, ktorá je schopná zohriať saunu do cca 1,5 hod. pri vonkajšej teplote 0°C na vnútornú cca 90°C. Vďaka plneniu (nakladaniu dreva) z vonku, je prevádzka pohodlná, bez zadymenia a znečistenia vnútorného priestoru sauny.

Vykurovanie tuhým palivom zabezpečuje použitie sauny kdekoľvek, či už je to pri rodinnom dome, na chate alebo aj vo voľnej prírode. 

O dokonalý relax a plnohodnotný zážitok zo saunovania sa postará ochladzovacia kaďa.

Aby bolo využívanie sauny čo najkomfortnejšie, je umiestnená na pevnom a priestrannom vozíku, ktorého súčasťou je malá terasa a ochladzovacia kaďa pre dve osoby.

Vďaka vybaveniu vozíka podpernými nohami, nie je problém saunu umiestniť aj na nerovný a svahovitý terén a zabezpečiť tak vodorovnú polohu.

Doprava

Saunu vám bez problémov dopravíme na vopred dohodnuté miesto a pripravíme ju na užívanie. Vieme sa popasovať aj s nespevnenými cestami a ťažšie dostupnými miestami (odľahlé chaty, pozemky …). V okruhu 15 km od miesta vyzdvihnutia ktorými sú Gregorovce (okr. Prešov) alebo Sveržov (okr. Bardejov) je doprava zdarma. Po presiahnutí tejto vzdialenosti bude účtované 0,50 €/km. Cenu dopravy si viete vypočítať – (vzdialenosť v km x 4) – (15x4))x 0,50€. Po dohode a zaškolení si môžete saunu dopraviť aj sami (keďže ide o brzdený príves, je potrebné mať rozšírený vodičský preukaz). Hmotnosť prívesu s nákladom (cca do 1500kg)

Prevádzka

Na vykúrenie sauny je potrebné suché drevo. Ak nemáte k dispozícii vlastné, vieme vám zabezpečiť potrebné množstvo a pribaliť na vozík. (cena dohodou). Pre využitie ochladzovacej kade je potrebný prístup čistej vody (vodovod, studňa, čistý vodný tok alebo vodná nádrž – čerpanie pomocou čerpadla)

CENNÍK

Počet nocí

Víkend (piatok – nedeľa)

Pracovný týždeň (pondelok – štvrtok)

Celý týždeň

Mesiac

Cena 

195 €

175 €

345 €

1 150 

Viac ako 30 nocí po dohode. Pre podmienky prenájmu kliknite tu. Pri požičaní sauny požadujeme vratnú kauciu vo výške 200€

Sviatky (Vianoce, Silvester, Veľká Noc) – príplatky podľa dohody(x1,5)

Technické informácie

  • sudová sauna umiestnená na brzdenom prívese
  • rozmer ložnej plochy – 4m x 2,2m
  • výška pri transporte – 2,9m
  • stabilizácia a nivelizácia pomocou 4 odnímateľných podperných nôh
  • hmotnosť zostavy ( do 1500 kg)
  • kapacita sauny 4 – 6 osôb
  • vykurovanie – pec na tuhé palivo plnená z vonku
  • ochladzovacia kaďa pre 2 osoby

Ak máte záujem o rezerváciu, napíšte nám